| RSS | Colofon
HOME | NIEUWS | UITSLAGEN | PROGRAMMA | STAND | STATISTIEKEN | ROUTES | TOEGANGSPRIJZEN | SCHEIDSRECHTERS | FUN

Blauw Wit
Dalto
DOS'46/Engeldot
DVO
Fortuna/MHIR
Koog Zaandijk
KVS
Nic./Alfa-college
PKC/LukassenBoer
TOP/Wereldtickets.nl

Nieuws
En toen ging het licht uit! 

Het gebeurde 14 minuten voor tijd bij de stand 22 – 22 de wedstrijd was tot dan fraai, stevig en meer dan spannend. En opeens was het over. Beide ploegen kwamen tot de meest fraaie kansen maar nauwelijks tot niet tot scoren. De thuisploeg kwam tot een benutte strafworp. Ook TOP scoorde van twee en een halve meter en had Wim Scholtmeijer die van ver de winst zeker stelde.

Het was leuk in Amsterdam en dat is een compliment voor beide ploegen die er ondanks de grote belangen vol ingingen. Grote belangen waren er wel degelijk. Beide coaches wisten dat er gewonnen moest worden om kans te blijven houden op een kruisfinale plaats, een gelijk spel was geen optie op aan te haken bij PKC. De verliezer blijft in deze dol dwaze strijd om plek vier blijft dan nog wel in beeld, maar drie punten goedmaken uit drie wedstrijden …….? Het kan maar er is een heel peloton kapers op de kust.

De eerste drie aanvallen leverde binnen een minuut zonder interventie van de tegenstander drie doelpunten op 2-1.Hierna ontspon zich een strijd met om en om een score tot 7-7 na precies een kwartier, hierna zou TOP door onder andere twee treffers van Wim Scholtmeijer en Sander Harmzen op een 11-14 voorsprong komen en dat met nog 10 minuten te gaan. Zoals in de tweede helft bij Blauw Wit zou gebeuren gebeurde het nu bij de bezoekers uit Sassenheim, ze kwamen droog te staan. Steffen Pang 2, Gerald van Dijk 2, Marc Broere en Ruud Willemsen schoten Blauw Wit met 16-14 naar de thee. Een score die deed denken aan de heen wedstrijd toen men op een 28-28 gelijk spel zou uitkomen. Opvallend slechts twee strafworpen eerlijk verdeeld over beide partijen.

De start van de tweede helft was voor TOP binnen twee minuten was het gelijk, Wim Scholtmeijer en Sander Harmzen, waarna Leon Braunstahl de bezoekers op voorsprong bracht 16-17. Blauw Wit moest in de achtervolging deed dat ook, maar kon zelf nooit meer aan de goede kant van de score komen. Via 17-17, 18-18 20-20 werd het dus 14 minuten voor 22-22. Terwijl de vele toeschouwers er goed voor gingen zitten sloeg kennelijk alsnog de spanning toe bij de spelers en ging spreekwoordelijk het licht uit. De stand werd uit twee strafworpen, Leon Braunstahl en Gerald van Dijk naar 23-23 getild. Meest cruciaal was de gemiste strafworp, van de overigens perfect spelende Marc Broere, die de Amsterdammers bij 23-24 weer naast TOP had kunnen brengen. Nu was het Wim Scholtmeijer die het vonnis velde.

TOP de verdiende winnaar, de gehavende ploeg die zonder Bregtje van Drongelen en Daniel Harmzen aantrad toonde zich niet gehandicapt en met de jonge vervangers net iets beter dan Blauw Wit wat zeker in de slotfase net iets de mindere was.

Hans Heemskerk was dan ook tevreden met zijn spelers en is optimistisch over de komende drie ontmoetingen. `` We zijn nog volop in de race om die vierde plaats en dat is een groot compliment voor mijn spelers die zich vandaag vol hebben gegeven``

Jan Niebeek:`´ We kwamen droog te liggen en met de uitwedstrijden tegen OVVO en DOS´46 voor de boeg zal het moeilijk worden, maar we zullen blijven vechten. Niets is zeker in deze competitie``

Marco van der Lucht, had het lastig maar kwam nooit echt in de problemen, al vond uw reporter dat hij wat te veel floot en het spel af en toe best wat meer had mogen laten gaan. Desalniettemin scoorde hij een ruime voldoende!

Blauw Wit - TOP 23-25

Datum: 06-03-10
Tijd: 20:00
Hal, Plaats: Blauw-Withal, Amsterdam
Toeschouwers: 560

Scheidsrechter: Marco van der Lucht
Assistent scheidsrechter: Arnold Alexander
Juryvoorzitter: Leen Dubbeldam

Scoreverloop

Opstelling Blauw Wit: Gerald van Dijk 6, Josina van den Bosch, Linda van der Veen, Mandy Koelman 3, Marc Broere 7, Rosanne Smit, Ruud Willemsen 4, Steffen Pang 3.

Opstelling TOP: Annette de Graaf 4, Christa Braunstahl 1, Janneke Wullems 1, Leon Braunstahl 8, Nisha Verwey 1, Patrice de Vos 1, Sander Harmzen 3, Wim Scholtmeijer 6.

6 maart 2010 - Hans Fontijn

Fotograaf: John Alberts
Meer foto's op: http://www.johnalberts.nl


LKL-FORUM