Zaterdagavond gaan in de Korfbal League drie duels niet door. Dit vanwege te veel coronabesmettingen binnen de selecties van KZ/Thermo4U, GG/IJskoud de Beste en TOP/LITTA.
Het duel KZ/Thermo4U – DOS’46 (kampioenspoule) wordt verplaatst naar dinsdagavond 22 maart (20.45 uur).
De nieuwe datum voor het duel Dalto/Klaverblad Verzekeringen – GG/IJskoud de Beste en het duel Blauw-Wit (A) – TOP/LITTA (beide degradatiepoule) wordt binnenkort bekendgemaakt.
Foto: Marco Spelten, Korfbalfoto.nl
Gerelateerde artikelen
Korfbal Leagueverkiezingen '24/'25
Gepubliceerd op 12 mei 2025
Nu het zaalseizoen er op zit, is het tijd om de balans op te maken. Iedere maand werd er een speler en speelster van de maand gekozen door de jury, op woensdag 28 mei aanstaande worden de jaarprijzen uitgereikt. Bovendien zijn de stembussen voor de publieksprijs vanaf nu geopend!
Lees meer
Finale A-jeugd Hoofdklasse en Kenonz Korfbal League
Gepubliceerd op 12 april 2025
Na zaterdag 12 april is Nederland twee prachtige kampioenen rijker. In de A-jeugd Hoofdklasse zaalfinale was Fortuna A1 na een spannende eerste helft in de tweede helft oppermachtig en de finale van de Kenonz Korfbal League werd gewonnen door PKC dat daarmee de comeback op bijzondere wijze voltooide en de derde titel op rij pakte.
Lees meer
Korfbal League Recap '24/'25 - Play-offs #3
Gepubliceerd op 08 april 2025
De finale is bekend! In het allesbeslissende derde duel dinsdagavond in een kolkende Fortuna-hal in Delft was Fortuna heer en meester. LDODK maakte eigenlijk geen moment aanspraak op de overwinning en moest toezien hoe Fortuna de Friese finale-droom aan flarden schoot..
Lees meer