Skip to the main content

Europa Cup in Papendrecht uitgesteld

Van 10 tot en met 12 februari zou de PKC-hal het toneel zijn van de finaleronde van de IKF Europa Cup 2022. Vanwege de huidige coronasituatie is nu besloten om het toernooi uit te stellen naar later dit seizoen. De IKF, het KNKV en gastheer PKC/Vertom gaan gezamenlijk op zoek naar alternatieve data.

Begin februari wordt bekend of en wanneer de IKF Europa Cup 2022 gespeeld gaat worden. Meer over het toernooi vind je hier.

Geen eerste ronde en Europa Shield
Eerder al maakte de IKF bekend dat de eerste ronde van de Europa Cup (7-9 januari in Polen, winnaar zou zich plaatsen voor finaleronde) is gecanceld. Ditzelfde geldt voor de Europa Shield, die andere Europese clubcompetitie, die 28-30 januari in Tsjechië gespeeld zou worden. Meer over de internationale korfbalevenementen lees je hier.

Foto: Leo van Andel

Gerelateerde artikelen

VIDEO: Erik Wolsink over de #korfbalfinale
Korfbal Leaguefinale
VIDEO: Erik Wolsink over de #korfbalfinale
Wat maakt de #korfbalfinale toch zo speciaal? Na Fleur Hoek, doet Erik Wolsink nu een poging om dit te verklaren. Hoe kijkt hij terug op zijn finales, als speler en als coach? En waarom moet je erbij zijn in Ahoy om dat gevoel zelf ook te ervaren?
Lees meer
Kenonz Korfbal League in de media #16
Competitie
Kenonz Korfbal League in de media #16
Vooral veel aandacht voor de 'Derby van het Noorden' die op vrijdagavond werd gespeeld. NH Sport maakte op zondag een uitgebreide reportage van het do-or-die duel tussen Blauw-Wit en Groen-Geel en in De Stentor ook aandacht voor Unitas dat opnieuw na rust ten onder ging.
Lees meer
Kenonz Korfbal League Recap #16
Competitie
Kenonz Korfbal League Recap #16
Nog drie speelronden te gaan in de reguliere competitie. We begonnen op vrijdagavond met de 'Derby van het Noorden' tussen LDODK en DOS'46, die een prooi werd voor de Nijeveners. Op zaterdag stond de kraker DVO - Fortuna op het programma. Net als in het heenduel werd de wedstrijd in de slotseconden beslist door Nik van der Steen. Op zondagmiddag was het erop of eronder voor Groen-Geel in Amsterdam.
Lees meer

Topartikelen

Competitie
De strijd om Ahoy - deel 2
Korfbal Leaguefinale
Business arrangement tijdens de Kenonz Korfbal Leaguefinale 2023