De NOS is zaterdagmiddag aanwezig bij het tweede play-offduel tussen TOP/LITTA en PKC/Vertom. Een samenvatting van deze return is ’s avonds te zien in het Sportjournaal en Studio Sport.
Afgelopen zaterdag was de NOS ook bij het spannende heenduel in Papendrecht, gewonnen door TOP. De lange samenvatting (23 minuten) kwam in de middaguitzending van Studio Sport, door ruim 700.000 personen bekeken. De korte samenvatting kwam ’s avonds in het Sportjournaal en Studio Sport.
Korfbal Leaguefinale live bij NOS
De NOS zendt zaterdag 17 april de Korfbal Leaguefinale in Rotterdam Ahoy live uit. Die uitzending begint rond 15.45 uur.
Gerelateerde artikelen
VIDEO: Aftermovie #korfbalfinale
Gepubliceerd op 19 april 2023
Een fantastische dag in Rotterdam Ahoy, verdient een fantastische aftermovie. De beelden spreken voor zich, geniet je nog even met ons mee van de Kenonz Korfbal Leaguefinale 2023?
Lees meer
Kenonz Korfbal League Recap - play-downs #2
Gepubliceerd op 18 april 2023
Do or die voor Dalto dinsdagavond. De ploeg van scheidend coach Barry Schep moest winnen om nog zicht te houden op promotie. Daar slaagden de Driebergenaren echter niet in, in de laatste minuut van de tweede play-down was het Thomas Schagen die het vonnis voltrok.
Lees meer
Kenonz Korfbal Leaguefinale in de media
Gepubliceerd op 17 april 2023
Afgelopen zaterdag (15 april) stond geheel in het teken van de Kenonz Korfbal Leaguefinale in een volgepakt Rotterdam Ahoy. Daags na dit prachtige evenement verzamelen we alle (online) verschenen media-uitingen met betrekking tot de finale.
Lees meer