Skip to the main content

Drie duels verplaatst

Zaterdagavond gaan in de Korfbal League drie duels niet door. Dit vanwege te veel coronabesmettingen binnen de selecties van KZ/Thermo4U, GG/IJskoud de Beste en TOP/LITTA.

Het duel KZ/Thermo4U – DOS’46 (kampioenspoule) wordt verplaatst naar dinsdagavond 22 maart (20.45 uur).

De nieuwe datum voor het duel Dalto/Klaverblad Verzekeringen – GG/IJskoud de Beste en het duel Blauw-Wit (A) – TOP/LITTA (beide degradatiepoule) wordt binnenkort bekendgemaakt.

Foto: Marco Spelten, Korfbalfoto.nl

Gerelateerde artikelen

Kenonz Korfbal League Recap #16
Competitie
Kenonz Korfbal League Recap #16
Nog drie speelronden te gaan in de reguliere competitie. We begonnen op vrijdagavond met de 'Derby van het Noorden' tussen LDODK en DOS'46, die een prooi werd voor de Nijeveners. Op zaterdag stond de kraker DVO - Fortuna op het programma. Net als in het heenduel werd de wedstrijd in de slotseconden beslist door Nik van der Steen. Op zondagmiddag is het erop of eronder voor Groen-Geel in Amsterdam. De ploeg uit Wormer moet winnen om nog (een kleine) kans te houden op plaats acht.
Lees meer
De strijd om Ahoy - deel 2
Competitie
De strijd om Ahoy - deel 2
In aanloop naar de apotheose van het Kenonz Korfbal Leagueseizoen in Rotterdam Ahoy, delen we elke week een voorbeschouwing over ‘De strijd om Ahoy’, waarin we ons licht schijnen op de huidige stand en de aankomende wedstrijden. Welke twee ploegen spelen op 15 april in een uitverkocht Ahoy?
Lees meer
VIDEO: Fleur Hoek over haar #korfbalfinale
Competitie Korfbal Leaguefinale
VIDEO: Fleur Hoek over haar #korfbalfinale
De magie van de Korfbal Leaguefinale is moeilijk te omschrijven, maar we gaan het toch proberen. Fleur Hoek, speelster van Fortuna/Delta Logistiek en TeamNL Korfbal is de eerste die ons meeneemt naar haar #korfbalfinale en ons uitlegt wat spelen in een vol Rotterdam Ahoy zo bijzonder maakt.
Lees meer

Topartikelen

Competitie
De strijd om Ahoy - deel 2
Korfbal Leaguefinale
Business arrangement tijdens de Kenonz Korfbal Leaguefinale 2023